Dnevni arhiv: 4. 1. 2021

Praznični tretješolci

Zadnji dan pouka v letu 2020 smo si tretješolci pripravili virtualno čajanko. Ob toplem čaju in sladkih prigrizkih so nekateri zaigrali na svoje instrumente, drugi zaplesali, tretji zapeli in poklepetali. Vsi smo se imeli lepo. Za konec pa smo si s čajem nazdravili in si voščili praznike.

Projekt Varno na kolesu-postajam kolesar

Učenci 5. razreda so se zelo potrudili in na daljavo opravljali naloge v okviru projekta Varno na kolesu-Postajam kolesar. V šolskem leto 2020/21 bodo opravljali tudi kolesarski izpit. Pregledali so šolske poti in izpostavili kraje, ki so po njihovem mnenju za kolesarje varni oz. nevarni.Hkrati pa smo oblikovali tudi promocijski video o večji varnosti, če med kolesarjenjem nosimo čelado. Več si oglejte predstavitvi.