PRVI ŠTIRJE RAZREDI V ŽIVALSKEM VRTU

  1. unija smo se odpravili v ljubljanski živalski vrt. Najprej smo se pogovorili o obnašanju na avtobusu in v živalskem vrtu. Ugotovili smo, da bo tam veliko ljudi in se dogovorili, da se bomo držali skupaj, upoštevali navodila učiteljic in bili spoštljivi do živali. Ko smo z avtobusom prispeli v ljubljanski živalski vrt, smo se razdelili v dve skupini in začeli ogled. Med postajami smo uporabili hitro hojo, na postajah
    pa smo se ustavili in si mirno ogledali živali. Tudi živali so bile nekoliko lene, saj jim v vročem ozračju ni bilo do gibanja. Ogledali smo si hranjenje tjulnjev in njihove spretnosti. V vročem ozračju so bili otroci videti utrujeni, dokler nismo prispeli do otroških igral. Tam pa so v igro vložili “zadnje atome” in se zabavali. Rekli so, da je bilo zanimivo. Povedali so, kaj novega so se naučili. Tega ni bilo malo.