Dnevni arhiv: 16. 4. 2024

Medpredmetno sodelovanje

Sedmošolci so v mesecu aprilu pripravili lutkovno predstavo za prvošolce v okviru predmeta angleščina v sodelovanju z učiteljem likovne umetnosti. Pri uri angleščine so prvošolcem predstavili računalniško zgodbo, ki so jo sami ustvarili, tako kot tudi lutke in sceno.

Plesni utrinki

V četrtek, 11. 4. 2024, so se plesalke naše šole predstavile na Reviji plesnih skupin Primorske v Izoli, pod vodstvom Javnih skladov Republike Slovenije za kulturne dejavnosti. Nastopile so z miniaturo Življenje je igra v izvedbi Manje Kresevič. Trio Manca Strle, Manca Pecman Buček in Aneja Vida Rener pa so zaplesale ples z naslovom Imamo še srce. Strokovna kritičarka, plesalka in koreografinja Aja Zupanec jim je namenila veliko pohval in spodbudne komentarje.