BRINI LAZAR GLAVNA NAGRADA

Učenci OŠ Knežak so bili tik pred iztekom roka« povabljeni k sodelovanju v literarnem natečaju, ki sta ga razpisala Kovod in Klub študentov občin Pivka in Postojna.
Učenci so pisali poučne, ekološko obarvane zgodbice, v katerih je glavni junak Škrat Vodko, ki prenaša ljudem pomembno sporočilo:
NUJNO MORAMO SKRBETI ZA NAŠO ČISTO, PITNO VODO.
Doris Komen Horvat, stiki z javnostjo na Kovodu, se je ob zaključku natečaja takole zahvalila: »Dragi otroci, resnično smo bili veseli vseh vaših zgodb. Navdušeni smo nad vašo domišljijo, predvsem pa vsebino, ki izraža skrb do naše narave, vode.«

V lit. natečaju sta sodelovala sedmošolca Miha Kapelj, ki prejme nagrado, in Brina Lazar, ki pa je bila med vsemi prispelimi zgodbami izbrana kot NAJBOLJŠA in prejme glavno nagrado.
Brini iskreno čestitamo za osvojeno 1. mesto oz. »zlato«!

Olga Novak, mentorica