Dnevni arhiv: 17. 2. 2023

UČILNICA V NARAVI IN KOLESARNICA

V gozdičku pred šolo imamo novi pridobitvi.
Naš hišnik Peter je poskrbel, da imamo nameščene klopi in mize, na katerih se bo lahko izvajal pouk na prostem. Temu pravimo učilnica v naravi. Le ta je odlična pridobitev za številne vzgojno-izobraževalne dejavnosti tako pri rednem pouku kot pri ostalih dejavnostih razširjenega programa.
Poleg tega imamo na novo urejeno tudi kolesarnico. To naj bo v lepem vremenu spodbuda za učence, ki imajo opravljen kolesarski izpit, da prihajajo v šolo s kolesi. Za tiste, ki izpita še nimajo, pa lahko pridejo v šolo in gredo domov s kolesom le v spremstvu staršev.
Želimo si čim lepšo pomlad, da bomo v čim večji meri lahko izkoristili naši novi pridobitvi.

4. dan v Cerknem

Dan smo začeli z bujenjem, zajtrkom in odhodom na smučišče. Do 15.30 smo v družbi sonca puščali sledi smuči na progah. Po popoldanski malici smo zopet uživali v bazenu. Okusna večerja nam je dala novih moči za navijanje pri ogledu nogometne tekme. Naše kovčke smo v glavnem že spakirali in vsi že komaj čakamo jutrišnji dan, da objamemo svoje domače.

Domov se vračamo polni novih znanj in lepih spominov. Predviden prihod pred šolo je okrog 17.00. Starše otrok, ki imajo izposojeno smučarsko opremo naprošamo, da le-to zožijo na mizo šolske avtobusne postaje.