Dnevni arhiv: 23. 6. 2022

Sreda v Savudriji

Bujenje učiteljev je danes zjutraj prav prišlo, saj bi vsak učenec spanje potegnil za urco ali dve. Za zajtrk smo se najedli trdo kuhanih jajc, šunke in marmelade. To nam je dalo dovolj energije za triurno izpopolnjevanje plavalne tehnike v kristalno čistem in mirnem morju.Vreme nam je bilo naklonjeno tudi z nekaj oblaki, da smo lahko brez težav skrili rdečice na svojih ramenih. Po kosilu nas je malce presenetil rahel dež, ki je bil kot naročen za popoldanski počitek. V prostočasnih aktivnostih smo dokončali okvir iz naravnih materialov, ki ga bo krasila fotografija v spomin na šolo v naravi. Popoldne so se nekateri prvič preizkusili v plavanju v majicah, kar je po novem obvezni del programa Naučimo se plavati. V vodi smo morali biti ves čas aktivni, saj se je sonce skrivalo za oblaki. Zadnja večerja v Savudriji bo vsem ostala v spominu po čvapčicih in pomfriju. “Repete” je bil ponovno na meniju. Pred spanjem smo prehodili 3 km in obiskali lokalno stojnico. Na poti nazaj nismo mogli mimo prijaznega sladoledarja, ki je tudi tokrat razveselil naše brbončice. Žal je jutri dan odhoda.

Iz Savudrije bomo odpluli ob 13.00, zato nas pred šolo lahko pričakujete okrog 15.00.Se vidimo.