Dnevni arhiv: 30. 5. 2017

KAJ VEŠ O PROMETU?

V soboto, 26. maja 2017 se je na Ptuju odvijalo 26. državno prvenstvo Kaj veš o Prometu? Z odličnim prvim mestom na občinskem tekmovanju se je tja uvrstil tudi naš učenec Blaž Godina. Tekmovanje je sestavljeno iz treh delov. Teoretično znanje, vožnja po cesti in upoštevanje cestno prometnih predpisov ter spretnostna vožnja.

Blaž je našo šolo odlično zastopal v hudi konkurenci iz celotne države. Bravo Blaž.

OBČINSKO prvenstvi v odbojki

Tako kot vsako leto smo se tudi letos udeležili občinskega prvenstva v odbojki mešanih ekip. Sodelovalo je 7 šol. Tekmovanje se je pričelo z žrebom, ki nam je v skupino prinesel še dve šoli. OŠ Dragotina Ketteja in OŠ Podgrad. Na prvi tekmi je bil z rezultatom 2:1 Podgrad boljši od »stare šole – DK«. Drugo tekmo smo Bistričane presenetili tudi mi, z dobro igro pa nam je na zadnji tekmi skupine uspelo premagati še Podgrajce.

Prvo mesto v skupini nam je prineslo finale, kjer smo se srečali s prav tako neporaženo ekipo OŠ Antona Žnideršiča. Na žalost smo jim morali priznati premoč in se zadovoljiti z za nas odličnim 2. mestom. Na tekmi za tretje mesto so Jelšane premagale ekipo Podgrada.

Čestitke vsem.