Obiskal nas je dedek Mraz

DSCN6609 Na predzadnji delovni dan v koledarskem letu 2015 smo na šoli pripravili prireditev in nanjo priklicali tudi pravega dedka Mraza.

Fotografije si lahko ogledate tukaj.

Učenke 9. razreda so odigrale igrico Čarobna smrečica, posamezne prizore pa so s pesmijo popestrili otroški pevski zbor s kitarsko spremljavo naših učencev Ajde, Vite, Neže in Žige ter mladinski pevski zbor. Naši najmlajši otroci iz vrtca so plesali ob modernih zvokih tehno glasbe, prvošolčki pa so s prijetno gibalno pesmico pokazali tudi znanje angleškega jezika. Praznično vzdušje je obogatil tudi novonastali Orffov orkester, svoje pa so dodali tudi ustrezni svetlobni efekti. Kljub megli se je dedek Mraz dobro znašel na poti do naše šole in s simbolnimi darili obdaroval prav vse otroke, šolske, predšolske in druge iz našega kraja. Še enkrat smo dokazali, da se trud izplača. To sta pokazali tudi polna dvorana in nasmehi na otroških obrazkih.