Dnevni arhiv: 24. 5. 2018

OBČINSKO TEKMOVANJE »KAJ VEŠ O PROMETU?«

Letos se je malce pozno, pa vseeno, izvedlo prometno tekmovanje. Gostiteljica tekmovanja je bila OŠ Antona Žnideršiča. Tekmovanja so se udeleži učenci vseh 7 osnovnih šol iz naše občine.

Našo šolo sta letos zastopali dve ekipi  v dveh starostnih kategorijah. Ekipo mlajših so sestavljali učenci 6. razreda (Tobija Penko, Žan Rebec, Ažbe Pezdir in Jakob Česnik), ekipo starejših pa Blaž Godina, Jernej Smrdelj, Vid Blažek in Benjamin Nusdorfer.

Tekmovanje je bilo sestavljeno  iz preverjanja teoretičnega znanja, spretnostne vožnje na poligonu in iz znanja cestno prometnih predpisov pri vožnji po mestu.  Naši učenci so se odlično odrezali, saj so osvojili kar 5 medalj in dva pokala za skupno zmago.

Jakob Česnik je z absolutno najboljšim rezultatom na tekmovanju v skupini mlajših osvojil prvo mesto, uspeh je z medaljo za tretje mesto dopolnil Ažbe Pezdir. Žan Rebec je bil šesti, Tobija Penko pa sedmi. Skupno so osvojili prvo mesto med vsemi šolami v naši občini.

Učenci 8. in 9. razreda so bili prav tako odlični. Benjamin Nusdorfer je bil trinajsti, Jernej Smerdel tretji, Vid Blažek drugi, Blaž Godina pa si je s prvim mestom v starejši skupini priboril nastop na državnem prvenstvu, ki bo v soboto, 26. maja 2018 v LjubljaniSkupno so prav tako osvojili prvo mesto.

RAZVRSTITEV: MLAJŠA SKUPINA

1. JAKOB ČESNIK Knežak
  2. KRISTJAN DODIČ Pregarje
  3. AŽBE PEZDIR Knežak

SKUPNO PRVO MESTO : OŠ TONETA TOMŠIČA KNEŽAK

RAZVSTITEV: STAREJŠA SKUPINA

1. BLAŽ GODINA Knežak
  2. VID BLAŽEK Knežak
  3. JERNEJ SMERDEL Knežak

SKUPNO PRVO MESTO: OŠ TONETA TOMŠIČA KNEŽAK

Čestitke učencem in mentorju.