Dnevni arhiv: 9. 4. 2018

Prireditev Staršem s hvaležnostjo

V četrtek, 5.4.2018, je na naši šoli potekala tradicionalna šolska prireditev Staršem s hvaležnostjo.  Naš namen je bil, da otroci in učenci svojim staršem in starim staršem na sproščen, vesel način sporočijo, kako zelo jih imajo radi. Z veliko truda in zagnanosti so skupaj z učitelji in mentorji pripravili deklamacije, plesne, pevske in glasbene točke. Oblikovali so sceno, pomladno okrasili in uredili šolo ter njeno okolico, za mame in stare mame pa izdelali priložnostna darilca.

Posebnost te prireditve je bila, da so sodelovali  vsi otroci iz vrtca in skoraj vsi šolski učenci. Šolska telovadnica je bila nabito polna gledalcev. Po njihovih iskrenih pohvalah sodeč jim je bila prireditev všeč in so na njej uživali.

Galerija.