Dnevni arhiv: 23. 2. 2016

2. dan

Drugi dan zimske šole v naravi na Vojskem smo šestošolci preživeli pestro, čeprav nam je ponagajalo vreme, ki ni dopuščalo smučanja. Zjutraj smo se najprej spoznali z nekaterimi živalskimi prebivalci doma- paličnjaki, mokarji, hrčki, želvami, legvanom in kačo Borisom. Vse smo pobožali, saj so udomačene in navajene ljudi. Le za kačo nam je zmanjkalo časa… Mudilo se nam je namreč naprej v orientacijsko delavnico, v sklopu katere smo ponovili načine orientacije v naravi.
Najbolj okusen pa je bil zadnji del dopoldneva, ko smo se naučili pripraviti idrijske žlikrofe (te smo za kosilo tudi pojedli).
Po kosilu je bilo spet zanimivo, streljali smo z lokom, si skleklali vsak svojo zapestnico in se družili ter spoznavali ob raznih socialnih igrah.
Večer preživljamo ob zanimivem kvizu, s katerim si bomo zbistrili možgane in razmigali noge.

DSCN7032 DSCN7060DSCN7055 DSCN7077 DSCN7074 DSCN7147