Dnevni arhiv: 12. 10. 2015

Volitve predsednika šolske skupnosti

V torek, 6. oktobra smo izpeljali volitve predsednika šolske skupnosti. Na prvi seji šolske skupnosti so svojo kandidaturo vložili predstavniki osmega in devetega razreda – Živa Slavec, Veronika Černetič, Natali Sedmak in Matic Antončič. Kandidati so v svoji kampanji pripravili plakate na katerih so se predstavili učencem šole, nižje razrede so tudi obiskali. Volilna komisija, katere člana sta bila Vid Blažek in Gašper Šajn z mentorico Alenko Biščak, je pripravila vse potrebno za izvedbo volitev. Potekale so med glavnim odmorom. Po preštetju glasov je  volilna komisija po šolskem radiu sporočila izid, ki je bil v prid novemu predsedniku Maticu Antončiču. Iskrene čestitke novemu predsedniku in srečno na njegovem delovnem prestolu!

volitve 1 volitve 2 volitve 3 volitve 4