Sproščanje omejitvenih ukrepov

Datum: 5. maj 2020

Spoštovani starši,

danes smo bili s strani Ministrstva za izobraževanje znanost in šport obveščeni o načrtu sproščanja omejitvenih ukrepov.

Načrtujejo se naslednje dejavnosti:

• da bodo z 18. majem 2020 dejavnosti začeli izvajati vrtci;
  • da bodo z 18. majem 2020 z izobraževanjem v šoli začeli 1., 2. in 3. razred;
  • da bodo predvidoma 25. maja 2020 v izobraževanje na šoli vključen 9. razred;
  • da bodo od 25. maja 2020 na šoli organizirane dejavnosti za otroke z učnimi težavami, ki niso osvojili minimalnih standardov znanja in bi lahko bili ob zaključku leta negativno ocenjeni iz posameznega predmeta.

Z učenci od 4. do 8. razreda bo po zdajšnjih navodilih pouk potekal na daljavo do zaključka šolskega leta.

Vsa natančnejša navodila bo ministrstvo pripravilo do petka, 8. 5. 2020. Z njimi vas bomo seznanili konec tedna.

Zahvaljujemo se vam za strpnost, sodelovanje in številne pozitivne spodbude, ki jih dobivamo od vas.

Z lepimi pozdravi,

Klavdija Sotlar