Dnevni arhiv: 30. 3. 2020

Tehniški dan v 3. razredu

Tudi učenci razredne stopnje pridno delajo doma. Redno izvajajo vse zadolžitve, starši pa  mi  včasih  pošljejo tudi sliko dela svojih otrok. V dveh tednih pouka na daljavo smo izvedli tudi naravoslovni in tehniški dan. Slednji je bil učencem še posebno všeč. Cel teden so spoznavali svoje telo, njegovo neverjetno sestavo in delovanje. Naloga tehniškega dne je bila izdelava »kostka« iz razpoložljivega materiala. Poslali so mi slike svojih izdelkov s  komentarji, ki so mi povedali, da jim je bila naloga nadvse všeč.

Hvala staršem, ki ste vezni člen med mano in svojimi otroki. Upam in želim si, da bi to veliko breme, ki ga nosite te dni,  kmalu padlo z vaših ramen in bomo spet vsi normalno delali in zaživeli.

Ostanite zdravi!

Razredničarka Anica

Fotografije izdelkov si lahko ogledate v galeriji.