Arhivi avtorja: Alenka Biščak

ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

bo potekala

od 14. do 18. NOVEMBRA 2022.

Tokrat papirja ni potrebno tehtati. Na šolskem parlamentu smo se dogovorili, da zbiramo papir za ‘skupno dobro’ z namenom znižanja stroškov prevozov za vse razrede in vrtec. Papir naj bo zvezan ali v kartonastih škatlah, plastična embalaža ne sodi zraven!

ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

Spoštovani starši!
V ponedeljek in torek, 25. in 26. aprila 2022 bo potekala zbiralna akcija starega papirja. Ker razredi in tudi vrtčeve skupine med seboj tekmujemo, bomo zbrani papir tehtali. Prosimo vas, da papir zvežete z vrvico ali ga prinesete v škatlah.  Zaželeno je, da papir stehtate tudi sami, težo pa zapišete na vrh škatle ter jo sporočite dežurnemu učencu ali razredničarki. Dežurstvo učencev bo potekalo zjutraj od 7.30 do 8.00, popoldan pa od 13.30 do 15.00 ure.

Z željo, da zberemo čim več starega papirja in tudi tako poskrbimo za naše okolje in naravo, vas lepo pozdravljamo!

Šolska skupnost

KOLESARČKI

V petek, 25.3. so naše igrišče zasedli kolesarčki. Tako otroci iz vrtca kot prve triade so se podali po poligonu, kjer je bilo potrebno upoštevati vse prometne znake in pravila ravnanja na cesti. Vožnja z gokardi je bila prav imenitna, predvsem pa poučna.

PO STAVKI…

Spoštovani starši!

V imenu celotnega kolektiva se vam vsem staršem zahvaljujemo za včerajšnjo izkazano podporo in razumevanje ob naši stavki.

Ne glede na izid pogajanj sindikata z vlado bomo svoje delo še naprej opravljali z vso odgovornostjo in strokovnostjo. V šolah in vrtcih nismo samo učitelji in vzgojitelji, ampak tudi drugi zaposleni brez katerih šolski sistem, kot je zasnovan v Sloveniji, ne bi mogel delovati. Naš namen je bil predvsem opozoriti na neustrezno vrednotenje delovnih mest v vzgoji in izobraževanju.

V upanju, da v bodoče ne bo potrebno posegati po tako skrajnih ukrepih kot je stavka, vas lepo pozdravljamo!

Stavkovni odbor OŠ Knežak