Dnevni arhiv: 19. 12. 2016

PRIPRAVE TRETJEŠOLCEV NA BLIŽNJE PRAZNIKE

Tudi v tretjem razredu se pripravljamo na decembrske praznike. Dogovorili  smo se, da  sami izdelamo nekaj okraskov, ki nam bodo polepšali razred, šolo  in dom. Od doma so prinesli različne predmete, ki smo jih ponovno uporabili in iz njih naredili nekaj novega. Uporabljene bele nogavice smo spremenili v ljubke snežene može, odpadno blago v Božičkovo nogavico in stare revije v smrečice, ki smo jih različno  okrasili. V razredu smo postavili jelko in sejali žito. S svojimi izdelki smo polepšali tudi šolski hodnik, kjer smo naredili čarobni gozdiček. Šolski prostor je tako pripravljen na najlepše praznike v letu. Srečno 2017!

Tretješolci z učiteljico Anico

3 razred teh 7 3 razred teh 6 3 razred teh 5 3 razred teh 4 3 razred teh 3 3 razred teh 2 3 razred teh1 3 razred teh 8 3 razred teh 9