Bralni kamp 2018

Tudi letos smo se pridružili mednarodni noči knjige, ki smo jo na naši šoli izpeljali v petek, 4. maja 2018.   Kar 64 nadebudnih mladih bralcev se je udeležilo našega bralnega kampa, torej 2/3 vseh učencev naše šole. Letos nas je s knjigo skozi različne delavnice vodila Pika Nogavička. Učenci so bili razdeljeni v šest skupin. Vsaka je prebrala odlomek iz knjige in ga nato na čimbolj izviren način predstavila ostalim. Sledila je večerja s tradicionalno pico nato pa nas je čakalo prav posebno presenečenje. Obiskal nas je čarovnik Jole Cole, ki je čaral tudi s knjigami. Učenci so bili navdušeni. Potem, ko smo si dobro postali v telovadnici šole smo si v Pikini hiški sposodili knjige in brali. In brali smo dolgo v noč, tako da je jutro prišlo še prehitro. Čeprav utrujeni smo zadovoljni spakirali spalne vreče in že šepetaje načrtovali podvige za naslednji bralni kamp.

Z učenci smo brale učiteljice Tanja, Alenka in Maja.