Prvi šolski dan

Torek, 1. 9. 2015 je bil za vse učence pomemben dan, zakorakali so v novo šolsko leto.

prvi šolski dan 1  prvi šolski dan 2

Na naši šoli so se učenci od 2. do 9. razreda zbrali v telovadnici, pozdravila jih je ravnateljica. Prvošolčki, kar šestnajst jih je, pa so prišli v spremstvu staršev v šolo ob 9. uri. Zbrali so se v učilnici prvega razreda, kjer sta jih pričakali učiteljici Tanja Blažek in Jasmina Frol. Nato sta se jim pridružila še policist Viljan Ljubič in ravnateljica.

Ob 11. uri so se vsi učenci, učitelji in starši zbrali v šolski telovadnici, kjer so bili prvošolci sprejeti v šolsko skupnost. Učenci so prvošolcem pripravili lep program. Zapel je otroški pevski zbor, zaplesale so članice starejše otroške folklorne skupine, na kitaro sta zaigrala Ajda in Žiga Tomažinčič, Gaja Lenarčič je prebrala pesem. Prireditev sta vodili Lea Kalister in Maja Tomažinčič, v šolsko skupnost pa so prvošolčke sprejeli devetošolci pod vodstvom Natali Sedmak.

Po prireditvi je v jedilnici prvošolce čakala slastna torta.