Dnevni arhiv: 11. 3. 2024

Državno tekmovanje, prihajamo!

Po testnem PITCHanju v Ilirski Bistrici so punce dobile dodatno motivacijo in se prijavile na tekmovanje POPRI na katerega so se prijavile 203 ekipe s cele Slovenije. V naši primorsko-notranjski regiji je bilo skupaj 93 ekip osnovnošolcev, srednješolcev in mladih do 29 let. Punce so z dobro pisno predlogo prepričale izločevalno komisijo in se prebile v top 12 idej v kategoriji osnovnošolci. V četrtek, 7. 3. 2024, so se potegovale za mesto na državnem tekmovanju v Primorskem tehnološkem parku v Novi Gorici ter se uvrstile na državno tekmovanje!

V četrtek, 4. 4. 2024, lahko za njih navijate na državnem tekmovanju, ki se bo prav tako odvijalo v Novi Gorici. Do takrat pa mlade podjetnice čaka kar zahtevna pot.

Zahvala gre zunanjim mentorjem iz Podjetniškega inkubatorja Postojna, ki so punce in mentorje usmerjali v pravo smer ter jih podpirali. Prav tako gre zahvala Občini Ilirska Bistrica, ki podpira razvoj podjetništva v občini in s tem motivira mlade!

Punce, čestitamo za velik dosežek!