Mesečni arhiv: julij 2017

Proslava ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta

Na Osnovni šoli Toneta Tomšiča Knežak smo na zadnji šolski dan pred počitnicami proslavili prihajajoči dan državnosti ter uspešen zaključek še enega šolskega leta. Proslavo je otvoril naš pevski zbor, ki je domovino pozdravil s himno. Ob citatih in deklamacijah smo se nato domovini poklonili še v besedi. Opozorili smo na to, da smo domovina najprej mi, ljudje.

V nadaljevanju kulturnega programa so se s pevskimi, plesnimi in gledališkimi točkami predstavili posamezniki in razredi. Najuspešnejšim učencem smo za njihovo delo in dosežke podelili nagrade in priznanja.

Sledil je nagovor ravnateljice, Tee Gustinčič, ki je nekaj besed namenila rojstnemu dnevu naše države, nato pa učencem zaželela vesele in brezskrbne počitnice.

V poletje nas je za konec pospremila harmonika in z radostjo v srcu ter nasmeškom na obrazu smo zaplesali počitnicam naproti.

Vanja Sakelšek