Občinsko tekmovanje »KAJ VEŠ O PROMETU«

Letos je občinsko tekmovanje iz znanja v prometu potekalo  na OŠ Podgora Kuteževo. Udeležilo se ga je 6 občinskih osnovnih šol, le ekipi OŠ DK ni uspelo zbrati ekipe. Našo šolo so zastopali Valter, Miha K, Aljaž P. in Matic v starejši skupini, ter Tine L., Tine Š. Miha Š. in Sebastjan v mlajši skupini. Obe ekipi sta se odlično odrezali in ponovno osvojili skupno prvo mesto v obeh kategorijah. V mlajši skupini je bil odličen Tine Širca, ki je osvojil skupno 3. mesto, med starejšimi pa sta izstopala Valter Kapelj kot skupno drugi in Matic Delost kot skupno 1. v starejši skupini. Slednji se je z osvojitvijo prvega mesta na občinski ravni uvrstil tudi na državno tekmovanje, ki poteka vsako leto na zadnjo soboto meseca maja. Lokacijo izvemo po prvomajskih praznikih.

Čestitke za vložen trud si zaslužijo tudi ostali nastopajoči.