Spoznavalna urica v 1. razredu

V petek, 10.6.2016, so šolsko učilnico bodočega prvega razreda obiskali šestletniki iz vrtca. Sicer smo povabili medse tudi otroke, ki ne obiskujejo našega vrtca, vendar niso uspeli priti.

Navdušeni so bili nad predstavo učencev (Brine, Diane, Katje, Aljaža, Sare, Žige, Karline in Vite) Še tu v gori o zlu ne govori. Ob glasbi so se naučili plesati kakor živali iz igre, sestavili so dele razrezank in prepoznali njihove fotografije ter uredili pobarvanko. Otroci so povedali,  zakaj jim je bila igrica všeč in kaj bi igrali, če bi postali igralci kot so bili danes šolarji. Pri delu so otrokom iz vrtca pomagali prej omenjeni učenci in lepo jih je bilo videti pri uspešnem sodelovanju. Veselo je bilo.

Bodoči prvošolci so rekli, da se vstopa v 1. razred ne bojijo, in da komaj čakajo novega šolskega leta.

Morena Hostinger, bodoča razredničarka