Dan odprtih vrat

Spoštovani!

Gimnazija Ilirska Bistrica bo v četrtek, 10. decembra 2020, ob 13.00 odprla svoja – razmeram ustrezno – virtualna vrata.

Vabimo vas, da doživite življenjski in delovni utrip naše šole v spletnem okolju aplikacije Zoom.

Spoznali boste izobraževalna programa gimnazija in tehnik računalništva, ki ju izvajamo na naši šoli. Na daljavo boste lahko sodelovali pri pouku strokovnih in splošnoizobraževalnih predmetov s področij multimedije, računalništva, naravoslovja, družboslovja in tujih jezikov.

Program:

13.00–13.30uvodni del (o šoli),
13.30–14.00obisk pouka na daljavo (obiskovalci izbirajo med poukom angleščine, psihologije, kemije, oblikovanja spletnih strani, računalniškega programiranja in multimedije).

Dneva odprtih vrat se lahko udeležite s prijavo na spletni obrazec, ki je dostopen na povezavi objavljeni v priloženem vabilu. Dan pred spletnim dogodkom boste na e-poštni naslov, ki ga boste navedli v obrazcu, dobili vabilo in povezavo za dostop do spletnega okolja, v katerem se bo odvijal letošnji dan odprtih vrat Gimnazije Ilirska Bistrica.

VABILO