PEŠBUS

Na šoli smo od 13. 5. do 24. 5. 2019 organizirali Pešbus. Namen te aktivnosti je spodbuditi  čim več  otrok, da  v šolo prihajajo peš. Naša ciljna skupina so bili učenci od  2.- 5. z Bača in enega dela Knežaka. K sodelovanju sem povabila starše in stare starše, ki so otroke s Pešbusom spremljali do šole.  Odziv je bil z obeh strani velik. Kljub temu, da je večino dni padal dež, so »Pešbusovci« in njihovi spremljevalci vztrajali in v šolo prihajali peš. Zelo pohvalno! Vsi  sodelujoči so bili zadovoljni in si želijo, da bi se takega načina prihoda v šolo držali vsi in celo šolsko leto.

Letošnji spremljevalci: Nataša Tomšič Čekada, Jana Prosen Tomšič, Mira Kirn, Adrijana Širca, Miroslava Knafelc,  Tadeja Zadelj, Helena Štemberger Penko, Sandra Kastelic, Dean Oblak, Peter Penko, Rude Tomažinčič, Neda Tomažinčič, Ines Volk, Tanja Šircelj, Jožica Škrlj, Silvija Ludvik in Ivanka Trippier.

HVALA VSEM!