Kako pridni so bili naši učenci v pretelem šolskem letu si poglejte v spodnji tabeli.
1. razred | |
Tjaž Lenarčič, Jonan Delost, Sebastjan Maljevac, Manca Pecman Buček | Bronasto priznanje iz MAT |
2. razred | |
Anže Fon, Taj Klinc, Romi Knafelc, Živa Požar Tomšič, Miha Mušič, Anej Donovan Rener, Aneja Vida Rener, Tine Širca, Maja Ženko |
Cankarjevo priznanje Pohvala za sodelovanje na Ciciveselošolkem dnevu |
Tine Lazar in David Zadel |
Zlato priznanje Računanje je igra, Cankarjevo priznanje Pohvala za sodelovanje na Ciciveselošolkem dnevu, pohvala za aktivnost pri zbiralnih akcijah |
Ema Tomažinčič in Ana Tomšič |
priznanje Računanje je igra, Cankarjevo priznanje Pohvala za sodelovanje na Ciciveselošolkem dnevu, pohvala za aktivnost pri zbiralnih akcijah, pohvala za pridnost pri dodatnih nalogah |
Miha Širca |
Bronasto priznanje iz MAT, priznanje Računanje je igra, Cankarjevo priznanje Pohvala za sodelovanje na Ciciveselošolkem dnevu |
Neža Urbančič | Bronasto priznanje iz MAT, Zlato priznanje Računanje je igra, Cankarjevo priznanje Pohvala za sodelovanje na Ciciveselošolkem dnevu, pohvala za vsestransko aktivnost pri interesnih dejavnostih, , pohvala za pridnost pri dodatnih nalogah |
3. razred | |
Matic Delost, Klara Knafelc, Tim Paveo, Maša Pecman Buček, Aljaž Počkaj | Bronasto priznanje iz MAT |
jaž Fatur, Maša Pecman Buček, Tijan Penko, Aljaž Počkaj, Maja Šircelj | Računanje je igra – zlato |
Matic Delost, Tjaž Fatur, Klara Knafelc, Tim Paveo, Maša Pecman Buček, Melita Penko, Aljaž Počkaj, Žiga Skok, Maja Šircelj, Lea Škrlj, Aljaž Štavar, Lara Tomšič, Sara Ujčič | Mehurčki – iz znanja slovenščine |
Klara Knafelc | Bronasti planinski znak |
4. razred | |
Mija Volk, Diana Penko, Katja Tomšič | Bronasto priznanje iz MAT |
Brina Lazar, Diana Penko, Katja Tomšič | Bronasto Cankarjevo priznanje |
Diana Penko, Nina Oblak, Mija Volk, Katja Tomšič | Zlato priznanje Računanje je igra |
Rajko Kuzmanovič in Katja Tomšič | Srebrna medalja na občinskem krosu |
Rajko Kuzmanovič, Katja Tomšič, Brina Lazar | 1. mesto Občinsko tekmovanje med dvema ognjema |
5. razred | |
Aljaž Smerdel |
– bronasto in srebrno priznanje iz MAT – srebrno iz angleščine (Angleška bralna značka) – zlato priznanje Računanje je igra – bronasto Cankarjevo |
Žiga Tomažinčič |
– bronasto priznanje iz MAT – srebrno Angleška bralna značka – zlato Računanje je igra |
Tia Oblak in Sara Šircelj | – zlato priznanje Računanje je igra. |
Dane Godec, Aljaž Smerdel, Žiga Tomažinčič, Jan Tomšič, Jovana Kuzmanovič, Nuša Mežnar, Neža Černetič. | – 1. mesto Občinsko tekmovanje med dvema ognjema |
6. razred | |
Tobija Penko | 1. mesto na natečaju Kul-tura, bronasto priznanje iz GEO |
Jakob Česnik | Prometno tekmovanje- 1. mesto v svoji skupini |
Ažbe Pezdir | Prometno tekmovanje- 3. mesto v svoji skupini |
7. razred | |
Aleks Damiš | Kresnička, zlato priznanje za angleško BZ |
Blaž Strle | Bronasto in srebrno na tekmovanju o znanju o sladkorni bolezni, bronasto, srebrno in zlato geografsko priznanje, srebrno in zlato za Turizmu pomaga lastna glava, bronasto in srebrno priznanje iz MAT, zlato priznanje za angleško BZ |
Tim Oblak | geografsko bronasto priznanje |
Matic Tomažinčič | Kresnička, Turizem (srebrno in zlato) |
8. razred | |
Vid Blažek | Prometno tekmovanje- 2. mesto v svoji skupini, Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo, bronasto priznanje iz MAT, bronasto priznanje iz FIZ, zlato priznanje iz angleške bralne značke |
Jernej Smerdel | Prometno tekmovanje- 3. mesto v svoji skupini, Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo, srebrno in zlato priznanje iz GEO, bronasto priznanje iz MAT, bronasto in srebrno priznanje iz FIZ, bronasto in srebrno priznanje iz ZGO, zlato priznanje iz angleške bralne značke |
Zara Kalister | Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo, bronasto priznanje iz GEO |
Ajda Tomažinčič | Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo |
Ina Sedmak | Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo |
Gaja Lenarčič | Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo, bronasto priznanje iz GEO |
Benjamin Nusdorfer | Turizmu pomaga lastna glava- srebrno priznanje za predstavitev ter zlato priznanje za pisno nalogo |
Neža Primc | Bronasto priznanje iz GEO, bronasto priznanje iz ZGO |
Gašper Šajn | Bronasto priznanje iz GEO, srebrno priznanje Cankarjevo tekmovanje. bronasto priznanje iz ZGO, zlato priznanje iz angleške bralne značke |
Evelin Lavrenčič | Bronasto priznanje iz MAT |
9. razred | |
Blaž Godina | Prometno tekmovanje- 1. mesto v svoji skupini ter 7. na državnem tekmovanju, bronasto priznanje iz ZGO |
Anja Šuštar | Bronasto priznanje iz GEO |
Lara Tomšič | Bronasto priznanje iz MAT |