Teden otoka

Na šoli smo v tednu med 9. in 13. oktobrom obeležili teden otroka.

Galerija.

Že v ponedeljek so se zbrali predstavniki oddelkov in skupaj predlagali dejavnosti, s katerimi smo popestrili cel teden. Osmošolci in devetošolci so skrbeli, da smo se vsak dan pred začetkom pouka razmigali in tako aktivno začeli delovne dni. V sredo smo na šoli dobili tudi novega predsednika šolske skupnosti. To je postal devetošolec Gašper Česnik, ki so ga izmed štirih kandidatov izvolili učenci. Prvošolci so ustvarjali v delavnicah pod vodstvom Dnevnega centra Sonček, v četrtek pa so si skupaj z drugošolci in tretješolci ogledali risani filn Moana. Najbolj pester pa je bil petek, ko smo v šolsko skupnost sprejeli 8 prvošolcev. V prijetnem programu so se z njimi pogovarjali devetošolci, v nekaj točkah pa so se predstavili tudi drugi učenci naše šole. Po “uradnem” delu so sledile delavnice. V šoli smo na dve novi steni s svojimi dlanmi narisali sonce in ga tako simbolično povabili v šolo, kar je bilo tudi geslo letošnjega tedna otroka. Učenci od 6.- 9. razreda so počistili in polepšali okolico šole.