Dnevni arhiv: 3. 12. 2020

Dan odprtih vrat

Spoštovani!

Gimnazija Ilirska Bistrica bo v četrtek, 10. decembra 2020, ob 13.00 odprla svoja – razmeram ustrezno – virtualna vrata.

Vabimo vas, da doživite življenjski in delovni utrip naše šole v spletnem okolju aplikacije Zoom.

Spoznali boste izobraževalna programa gimnazija in tehnik računalništva, ki ju izvajamo na naši šoli. Na daljavo boste lahko sodelovali pri pouku strokovnih in splošnoizobraževalnih predmetov s področij multimedije, računalništva, naravoslovja, družboslovja in tujih jezikov.

Program:

13.00–13.30uvodni del (o šoli),
13.30–14.00obisk pouka na daljavo (obiskovalci izbirajo med poukom angleščine, psihologije, kemije, oblikovanja spletnih strani, računalniškega programiranja in multimedije).

Dneva odprtih vrat se lahko udeležite s prijavo na spletni obrazec, ki je dostopen na povezavi objavljeni v priloženem vabilu. Dan pred spletnim dogodkom boste na e-poštni naslov, ki ga boste navedli v obrazcu, dobili vabilo in povezavo za dostop do spletnega okolja, v katerem se bo odvijal letošnji dan odprtih vrat Gimnazije Ilirska Bistrica.

VABILO

Sladki parklji

Vas mika, da bi spekli okusne sladke parklje, pa nimate pravega recepta. Brez skrbi, za to je poskrbela učenka sedmega razreda, Katja Tomšič. Kliknite na sliko in si oglejte video recept!

Naj vam teknejo!

Sladki Miklavževi parklji - OblizniPrste.si