Mesečni arhiv: maj 2019

Seča- 4. dan

Prvošolci so se zelo dobro vključili v življenje in delo v Seči. Pridno se prilagajajo na vodo in vadijo pravilno tehniko plavanja. Vsi skupaj smo v naravi  uživali na čutni poti in v raziskovanju življenja v morju. Zvečer pa se je prilegla kapica sladoleda.

Kmalu se vidimo!

Evakuacija

Nenaden zvok sirene! Širjenje dima iz kletnih prostorov! Obvestilo ravnateljice, naj se v čimkrajšem času evakuiramo iz šole! Hitro smo odhiteli iz šole, v šolo pa so s cevmi in plinskimi maskami prišli gasilci. Kaj se dogaja, smo se spraševali… Na srečo je šlo zgolj za preverjanje hitrosti evakuacije.

Seča- 3. dan

Polovica dni je za nami. Danes so se nam pridružili prvošolci, četrtošolci pa so že doma. Sešili smo si  čarobne vrečke, pluli z ladjico do Pirana in napisali razglednice.

Obvestilo

Učenci 1. in 2. razreda so prispeli v Sečo, prvčki so se že namestili, drugošolci pa bodo skupaj s četrtošolci odšli domov.

Seča – 2. dan

Danes smo obiskali vrt kaktusov, izdelali lepe ogrlice in zapestnice ter se učili o različnih vremenskih pojavih. Sobe so nam bile odlično ocenjene, najbolj pa smo se veselili večernega pohoda in sladoleda.

1. dan v Seči

1.dan v Seči je za učence 3. in 4. razreda hitro minil. Kljub celodnevnemu dežju smo opravili načrtovane dejavnosti. M.Š. pa je rekel, naj napišem:  Vsi žuriramo in smo malo sitni.Vse povedano. 😉

Obvestilo staršem

Spoštovani!