Dnevni arhiv: 4. 10. 2018

Teden otroka

Letošnji Teden otroka® bo potekal od 1. do 7. oktobra. Osredotočili se bomo na pomen kvalitetnega preživljanja prostega časa. Zavedamo se, kako dragocen in pomemben je. Tako za otroka, kot za celotno družino. To je tisti čas, ki si ga otroci lahko organizirajo po svoje, ko iščejo tisto, kar jih veseli in navdušuje. Se družijo s prijatelji in razvijajo svoje socialne kompetence, pridobivajo izkušnje iz sveta okoli njih med plezanjem po drevesih, na košarkarskih in nogometnih igriščih, pa tudi na sprehodu po gozdu ali bližnjem travniku. Družine spodbujamo, da se čim večkrat »prostočasijo« skupaj in da starši kdaj pa kdaj v svoj dom spustijo tudi dolgčas.

Na OŠ Knežak smo popestrili vsak odmor v tem tednu s družabnimi igrami in športom, volili smo predstavnika šolske skupnosti, ustvarjali v lego delavnici, plesali in imeli filmski popoldne. Več si oglejte na fotografijah.