Mesečni arhiv: januar 2018

OBVESTILO

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je potrjena okužba z virusom ošpic pri enem otroku, ki obiskuje naš vrtec. Svetujemo vam, da prevrite cepilni status vašega otroka.Če bi opazili znake, ki bi nakazovali ošpice (vročina, nahod, vnetje očesnih veznic, kašelj, kožni izpuščaj), se po telefonu posvetujte z vašim zdravnikom.

Tea Gustinčič, ravnateljica

Obeležitev dneva samostojnosti in enotnosti

26. december je za Slovenijo pomemben dan, saj so se leta 1990 na plebiscitu Slovenci izrekli za samostojno državo. Vsako leto v šoli obeležimo ta praznik in se spomnimo, za kaj smo se borili naši predniki. Za svojo državo. Na kratki prireditvi so se učenci potrudili z recitacijami in pevskimi točkami ter tako pokazali hvaležnost naši domovini.

Fotografije.

Obisk Dedka Mraza

Dedek Mraz je tudi letos obiskal pridne otroke iz vrtca in učence naše šole. Otroci so bili njegovega obiska zelo veseli in so se mu zahvalili na način, kot oni znajo. Igrica, ki so jo zaigrali, nas je ponesla v zimski čas, obogatili so jo s petjem in plesom.

Ampak, ker fotografije povedo več od besed, si oglejte galerijo.