Mesečni arhiv: november 2017

Božički za en dan

V decembru že kar nekaj let poteka dobrodelna akcija “Božiček za en dan”. Božički se morajo najprej registrirati, nato izbrati otroka, ki ga želijo obdariti. Okrašeno, napolnjeno škatlo nato dostavijo na eno izmed zbirnih mest. Da pridejo škatle nato v prave roke, poskrbijo oni.

Letos so božički tudi učenci 8. in 9. razreda, ki so njihovi 12-letni izbranki iz Goriškega napolnili škatlo s samimi lepimi stvarmi.

Mednarodna izmenjava knjižnih kazalk

Mesec oktober je mednarodni mesec šolskih knjižnic. Že nekaj let v sklopu tega poteka mednarodna izmenjava knjižnih kazalk. Letos smo se v to izmenjavo vključili tudi mi. Učenci 8. in 9. razreda so svoje kazalke poslali na Portugalsko- Afonso de Pavia Agrupamento de Escolas. Danes smo jih iz Portugalske prejeli tudi mi. Učenci so bili navdušeni!

Evakuacija

V sodelovanju s PGD Knežak smo v petek, 10. 11. 2017 izpeljali evakuacijo iz šole. Dokazali smo, da v izrednih razmerah zbrano in umirjeno zapustimo šolo in se zberemo na zbirnem mestu. V nadaljevanju so nam gasilci predstavili svojo opremo in delovanje društva.

Galerija.

Vabilo

V četrtek, 9. novembra bomo na šoli obeležili otvoritev prizidka k šoli.

Prijazno vabljeni.

Vabilo